Jesteś tutaj: Strona główna  /  Zabiegi  /  Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Wiele kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez zrobienia makijażu. Codzienne przeznacza się na wykonanie go sporo czasu, którego przed wyjściem do pracy często jest zdecydowanie za mało. Makijaż permanentny (makijaż trwały) należy do zabiegów kosmetologii estetycznej. Zapewnia nam zadbany wygląd, pięknie podkreślone oczy, brwi i ponętne usta w każdej sytuacji co z pewnością daje duży komfort w codziennym życiu. Pomaga nam także zaoszczędzić czas rano lub w innych sytuacjach kiedy chcemy dobrze wyglądać, ale nie zawsze mamy czas na podkreślenie urody.

Zapraszamy do gabinetu Iwona Estetic Day Spa, gdzie nasi specjaliści wykonają dla Ciebie makijaż permanentny. Przed wykonaniem makijażu należy wykluczyć wszelkie przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą makijażu trwałego oraz do konsultacji.

CENNIK MAKIJAŻ PERMANENTNY

Zapraszamy do gabinetu Iwona Estetic Day Spa.

Iwona Estetic Day Spa

ul. Dolnych Wałów 8

44-100 Gliwice

+48 500 013 665

kontakt@iwonaestetic.pl

Godziny otwarcia: 

Poniedziałek – piątek – 9:00 – 20:00

Sobota – po wcześniejszej rezerwacji

ŚLEDŹ NAS NA FACEBOOK

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Iwona Estetic Day Spa z siedzibą w Gliwicach, ul. Dolnych Wałów 8, 44-100 Gliwice.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności*.