Oddaj się relaksowi i wybierz dla siebie idealny seans w saunie połączony z masażem! Wybierz jeden spośród czterech zabiegów przedstawionych poniżej.

Your Relaks Zone

Zabieg łączący w sobie elementy rytuału sauny oraz masażu relaksacyjnego. Nasze Day Spa oferuje połączenie aromaterapii z niepodważalną skutecznością masażu, który dodatkowo zrelaksuje Twoje ciało i umysł. Olejek eteryczny o działaniu uspokajającym można dobrać według własnych preferencji.

115 min – 300 zł

Your Healthy Blushes

Zabieg łączący w sobie elementy rytuału sauny oraz masażu twarzy dobranego do oczekiwań i potrzeb klienta. Nasze Day Spa oferuje:

  • masaż kamieniem Gua-Sha – efekt ujędrnienia skóry oraz poprawa krążenia,
  • masaż twarzy Kobido – efekt liftingujący, silnie rozgrzewający,
  • drenaż twarzy – redukcja cieni pod oczami oraz obrzęków.

Podczas zabiegu wykorzystywane są kosmetyki naturalne, redukujące czynniki alergiczne. Sauna pozwala na intensywniejsze wchłonięcie się substancji aktywnych. Wersja intense wzbogacona jest o maseczkę dobraną do potrzeb cery.

120/140 min – 350/400 zł (wersja standardowa/wersja intense)

Your Way To Well-Being

Zabieg łączący w sobie elementy rytuału sauny oraz masażu klasycznego. Nasze Day Spa oferuje połączenie aromaterapii z prozdrowotnym działaniem ciepła. Zabieg Your Way To Well-Being wykorzystuje naturalne właściwości olejków o szerokim spektrum działania, tj.:

  • rozmarynowy – poprawa pamięci i krążenia.
  • mięta pieprzowa – poprawa odporności, dobra na przewlekłe zmęczenie oraz dysfunkcję dróg oddechowych,
  • sosnowy – dysfunkcja dróg oddechowych,
  • eukaliptusowy – prozdrowotny,
  • drzewo herbaciane – antyseptyczny.

90 min – 320 zł

Your Perfect Appearance

Zabieg łączący w sobie elementy rytuału sauny oraz masażu ujędrniającego: izometrycznego lub antycellulitowego – bańką chińską. Ponadto zabieg dostępny jest w wersji z drenażem limfatycznym, który jest wysoce skuteczny w terapii uzupełniającej cellulitu wodnego. Olejki eteryczne są starannie dobierane, tak aby substancje aktywne potęgowały zamierzony efekt – CYTRUSOWY. Sauna pozwala na intensywniejsze wchłonięcie substancji aktywnych stosowanych podczas masażu, a także korzystnie wpływa na krążenie.

2h – 350 zł