Oczyszczanie manualne twarzy – Gliwice

Pod pojęciem oczyszczanie manualne twarzy kryje się nie tylko usuwanie zanieczyszczeń skórnych. Zabieg wzbogacony jest o ampułkę oraz maskę, dostosowane do rodzaju skóry. Aby oczyszczanie twarzy było w pełni kompleksowe, zalecamy też wybranie peelingu kawitacyjnego, który w tym przypadku służy jako doskonałe uzupełnienie przyspieszające wyleczenie trądziku czy wygładzenie zmarszczek.

Co daje oczyszczanie manualne twarzy?

Klienci, którym regularnie wykonujemy oczyszczanie twarzy, cieszą się zadbaną cerą i estetycznym wyglądem. Skóra staje się gładsza, promienna, a uregulowana praca gruczołów łojowych sprawia, że zanieczyszczenia pojawiają się rzadziej lub nawet zostają wyeliminowane. Systematyczne oczyszczanie twarzy poprawia ponadto wchłanialność kosmetyków pielęgnacyjnych

Nasi specjaliści zwracają szczególną uwagę na to, aby manualne oczyszczanie twarzy odbywało się regularnie. Wiele zależy od stanu skóry. Na przykład cera trądzikowa będzie wymagała częstszych zabiegów. Zazwyczaj na początku zalecane są wizyty w naszym gabinecie raz w miesiącu, z czasem raz na kilkanaście tygodni. Niezależnie jednak od rodzaju skóry każdy, kto marzy o nieskazitelnej cerze, może dopasować propozycje z naszej oferty do swoich potrzeb.

Zapraszamy na zabieg oczyszczania twarzy do naszego salonu kosmetycznego w Gliwicach!

Cena: od 220 zł do 280 zł