Nici liftingujące i stymulujące – Gliwice

Nici liftingujące i stymulujące to zaawansowana technika w dziedzinie medycyny estetycznej, która pozwala na podniesienie i ujędrnienie skóry twarzy oraz ciała bez konieczności chirurgicznego liftingu. Te specjalne nici, wykonane z materiałów biokompatybilnych, wprowadzane są pod skórę w celu stymulacji produkcji kolagenu, a także w celu podniesienia opadających tkanek. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym przez profesjonalnych lekarzy. Proces polega na podskórnym wprowadzeniu odpowiedniego modelu nici poprzez pojedyncze punkty nakłucia w celu utworzenia silnie podtrzymującego szkieletu.

Nici liftingujące

Nici liftingujące to zaawansowany system oparty na niciach PDO. Posiadają liczne mikroszczegółowe haczyki, które rozkładają się w obie strony po implantacji w tkankach. Dzięki temu są w stanie unieść i utrzymać opadające tkanki w nowej pozycji.

Dzięki swojej prostocie i nieinwazyjności nici liftingujące są najbezpieczniejszą alternatywą dla chirurgicznego liftingu skóry. Procedura jest nieskomplikowana, mało obciążająca dla pacjenta i nie wiąże się z powikłaniami. Dodatkowo nici stymulują naturalne procesy naprawcze i regeneracyjne organizmu.

Nici stymulujące

Nici stymulujące to jedyne dostępne na rynku nici, które faktycznie odmładzają i rewitalizują tkanki. Ich skuteczność opiera się na zaawansowanych technologiach opracowanych przez lekarzy z rodziny Sulamanidze, którzy od ponad dwóch dekad poświęcają się temu projektowi.

Nici stymulujące działają poprzez grupowanie i naprowadzanie tkanek na właściwe położenie. W wyniku tego procesu wokół nici powstaje tkanka włóknista, która tworzy podskórny stelaż, wzmacniając i utrzymując tkanki w odpowiedniej pozycji. Dodatkowo materiał zastosowany do produkcji nici stymuluje organizm do produkcji elastyny i kolagenu. Wchłanianie nici trwa ok 1,5 do 2 lat, jednak efekt liftingu i rewitalizacji skóry utrzymuje się znacznie dłużej. Efekty nici wchłanialnych mogą pozostawać widoczne przez 2-3 lata, natomiast nici stałe potrafią utrzymać efekt nawet przez 3-5 lat, a czasem i dłużej.

Nici stymulujące i liftingujące – Gliwice – zapraszamy do zapisów na zabiegi!

Ceny:

  • VISAGE EXCELLENCE METHOD HA – 4500 zł / 10 nici – pełny lifting twarzy
  • VISAGE EXCELLENCE METHOD SOFT HA – 3700 zł / 10 nici
  • NANO VITIS METHOD  – 1100 zł / 10 nici powieka dolna, szyja
  • nici liftingujące – od 350 zł za sztukę