Jesteś tutaj: Strona główna  /  Nowości

Poznaj nowości i oferty specjalne

Radiofrekwencja mikroigłowa
Szybka, precyzyjna i bezpieczna procedura medycznego modelowania i ujędrniania przestrzennego skóry. Zabieg polega na jednoczesnym mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych. Termolifting, powoduje zagęszczenie i ujędrnienie skóry, dając poprawę wyglądu twarzy, okolic oczu, szyi, dekoltu, dłoni, piersi, brzucha, ramion.

Promocyjna cena zabiegu 500 zł

Masaż powięziowy to skuteczny sposób na redukcję przewlekłych bólów spowodowanych napięciami mięśniowymi czy dysfunkcją powięzi. Pozwala odczuć ulgę już po pierwszym zabiegu. W trakcie terapii znajdowane i opracowywane są, tzw. punkty spustowe czyli punkty bólu maksymalnego. Każdy z nas potrzebuje indywidualnie dobranej terapii, dlatego też mamy dla Państwa w ofercie aż trzy opcje czasowe!

CENY :

30 minut – 75zł

60 minut – 150zł

90 minut – 225zł

Do wyboru również inne masaże fizjoterapeutyczne.

  • BABOR – Experience Touch Massage
  • Rytuał Moment Spa – Moc Ziemi w unikalny sposób łączy linię kosmetyczną BABOR Shaping ze wspomnianymi zabiegami.
  • Rytuał Moment Spa – Moc Oceanu, łączący linie kosmetyczną BABOR Energizing z peelingiem enzymatyczny i Masażem Experience Touch.

Cena 250 – 600 zł w zależności od zabiegu

Zapraszamy do gabinetu Iwona Estetic Day Spa.

Iwona Estetic Day Spa

ul. Łabędzka 8a

44-121 Gliwice

+48 500 013 665 lub 660 305 602

kontakt@iwonaestetic.pl

Godziny otwarcia: 

Poniedziałek – piątek – 9:00 – 20:00

Sobota – po wcześniejszej rezerwacji

ŚLEDŹ NAS NA FACEBOOK

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Iwona Estetic Day Spa z siedzibą w Gliwicach, ul. Łabędzka 8a, 44-121 Gliwice.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności*.