Jesteś tutaj: Strona główna  /  Nowości

Poznaj nowości i oferty specjalne

Maderoterapia

Zabieg modelujący sylwetkę, łączy działanie drenujące, antycellulitowe, a także ma wpływ na tkankę tłuszczową. Poprawia estetykę ciała i ma dobroczynny wpływ na cały organizm. To intensywny masaż, wykonywany za pomocą specjalistycznych drewnianych przyrządów. Zapisz się na maderoterapię już dziś!

Endomasaż MIMARI MODENTE II PROFESSIONAL

5 technologii, dzięki którym pozbędziesz się niechcianej tkanki tłuszczowej, wzmocnisz mięśnie! Sprawdź:

Zapraszamy do gabinetu Iwona Estetic Day Spa.

Iwona Estetic Day Spa

ul. Łabędzka 8a

44-121 Gliwice

+48 500 013 665

kontakt@iwonaestetic.pl

Godziny otwarcia: 

Poniedziałek – piątek – 9:00 – 20:00

Sobota – po wcześniejszej rezerwacji

ŚLEDŹ NAS NA FACEBOOK

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Iwona Estetic Day Spa z siedzibą w Gliwicach, ul. Łabędzka 8a, 44-121 Gliwice.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności*.