Bandaże Arosha to profesjonalne programy zabiegowe stworzone przede wszystkim do walki z cellulitem, wiotkością skóry, redukcją zastojów wodnych i obrzęków. Twoje ciało otulone w kokon odpowiednio dobranych składników aktywnych, absorbuje je przez skórę znacznie efektywniej. Bandaże Arosha nie uciskają nadmiernie tkanek (efekt kontrolowanej kompresji), co eliminuje ryzyko działania odwadniającego. Są skuteczną bronią zarówno przy zatrzymywaniu wody w organizmie, jak i odwodnieniu. Zabieg na ciało Arosha można wykonać także u osób z problemami naczyniowymi. Sprawiają, że już po pierwszym zabiegu skóra jest gładsza, jędrniejsza i nawilżona.

Bandaże Arosha – dlaczego warto się zdecydować?

Niwelują miejscowo ulokowaną tkankę tłuszczową, pomagają w odchudzaniu brzucha i rzeźbieniu ciała, wyszczuplają uda i podnoszą pośladki. Pobudzając naturalny drenaż limfatyczny, stymulują usuwanie toksyn z organizmu.

Rytuał Arosha i zabieg na twarz – to kompleksowa pielęgnacja ciała połączona z zabiegiem kosmetycznym na twarz, dostosowanym do potrzeb Klientki. Odchudzanie nóg, pozbycie się cellulitu, wyszczuplanie ciała i pielęgnacja urody – to wszystko oferujemy w rytuale na ciało Arosha.

Efekty Arosha są widoczne już po jednym zabiegu. Aby uzyskać najlepsze i długotrwałe rezultaty, zalecamy wykonanie 6 – 10 zabiegów.

1 h – 250 zł