Zabiegi bankietowe by Karin Herzog

Sprawdź, jakie zabiegi dostępne w naszym salonie w Gliwicach oferuje wyjątkowa marka Karin Herzog!

KH ANTIWRINKLE

Przeciwzmarszczkowy zabieg na twarz z kwasami AHA odnawia i odświeża skórę. Usuwa martwe komórki, odsłaniając promienną cerę. Ma znaczne działanie przeciwstarzeniowe dzięki połączeniu tlenu i witaminy A, a nawet został nazwany przez międzynarodową prasę “liftingiem twarzy bez skalpela”.

Cena: 399 zł

KH ROYAL FACIAL

“Royal Facial” to niezwykle skuteczny zabieg, który łączy w sobie wszystkie najcenniejsze składniki dające widoczne efekty przeciwzmarszczkowe! Nowa Złota Maska zamyka pory, ujednolica cerę i wypełnia ją, a kwas hialuronowy w połączeniu z tlenem widocznie liftinguje skórę. Królewski zabieg na twarz dla naszych klientek, królowych chwili.

Cena: 450 zł

KH OXYGEN FACIAL

Ten sygnowany przez Karin Herzog zabieg tlenowy na twarz jest wykonywany mniej więcej raz w miesiącu i pomaga uzyskać oczyszczoną, jędrną skórę i promienną cerę. W przypadku skóry trądzikowej zalecane jest zrobienie pierwszych dwóch zabiegów w odstępie 2-3 tyg.

Cena: 350 zł

KH QUICK & BEAUTIFUL

Dzięki autorskiej maseczce Karin Herzog nawet najbardziej zapracowane klientki mogą zostać upiększone i naładowane energią w zaledwie 30 min. Ciesz się chwilą relaksu, przywracając skórze promienny, pełen blasku stan. Zabieg ten oparty jest na akupresurze bezigłowej, przy użyciu dwóch kluczowych produktów Karin Herzog – Gel Glyco-Rose i Vita A-Kombi 3.

Cena: 299 zł