Masaż relaksacyjny – Gliwice – Harmonia Zmysłów

Wyjątkowe połączenie masażu relaksacyjnego z peelingiem całego ciała. Masaż relaksacyjny wykonywany jest na bazie neutralnej/antyalergicznej oliwki lub wedle preferencji Klienta z dodatkiem aromatycznego olejku eterycznego w wielu wariantach. Zabieg pozwala uzyskać stan pełnego odprężenia myśli i ciała. Peeling cukrowy lub solny zapewnia złuszczenie martwego naskórka oraz sprawia, że zawarte w oliwce substancje lepiej się wchłaniają, a także nawilżają skórę. Masaż pozwala na redukcję napięć mięśniowych, przynosząc ulgę od stresów dnia codziennego i prowadząc do głębokiego odprężenia.

Peeling całego ciała znakomicie przygotowuje skórę do masażu. Złuszcza martwy naskórek, wygładza i przygotowuje na wchłanianie składników odżywczych zawartych w naturalnych olejach stosowanych do masażu.

Masaż relaksacyjny równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Jest to rodzaj masażu klasycznego wykonanego w sposób sprzyjający odprężeniu organizmu z użyciem delikatnych, powolnych i rytmicznych ruchów, głównie techniką głaskania i rozcierania z niewielką siłą nacisku. Rozluźnia napięcia mięśniowe i ma na celu wywołanie uczucia relaksu.

Masaż relaksacyjny z peelingiem – głębokie odprężenie i pielęgnacja w jednym

Korzyści

Efekty po zabiegu: znika zmęczenie, zmniejsza się napięcie mięśniowe, skóra jest gładka i odżywiona, organizm się wycisza i uspokaja, powraca uczucie równowagi i odprężenia, dochodzi do ukojenia nerwów.

Wskazania

W Iwona Estetic Day SPA masaż relaksacyjny połączony z peelingiem polecamy dla osób, które:

  • są zmęczone i zestresowane,
  • chcą rozluźnić swoje mięśnie,
  • chcą wygładzić i odżywić skórę ciała.

Przeciwwskazania

  • stany zapalne i choroby skóry,
  • infekcje i stany zapalne w organizmie,
  • nieustabilizowane ciśnienie krwi,
  • zakrzepowe zapalenie żył, żylaki,
  • choroby serca,
  • ciąża i okres karmienia.

1 h 30 min – 330 zł 

Masaż relaksacyjny w Gliwicach – zapraszamy do Iwona Estetic!

Relaksacyjny masaż Harmonia Zmysłów nie tylko prowadzi do całkowitego odprężenie mięśni i uczucia relaksu, ale też odżywia skórę i daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych. Masaż wykonywany jest przez profesjonalistów, którzy sprawią, że będziesz mógł się w pełni zrelaksować.

Masaż relaksacyjny – Gliwice – zapraszamy do wizyty w naszym salonie! Sprawdź też inne masaże Gliwice.