Oczyszczanie wodorowe – na czym polega?

Oczyszczanie wodorowe to zabieg, który wykorzystuje wodór molekularny (H2) w celu poprawy wyglądu i zdrowia skóry. Jest to jedna z wielu innowacyjnych technik stosowanych w dziedzinie medycyny estetycznej, a jej główne zalety to redukcja stanów zapalnych, poprawa jakości skóry, stymulacja produkcji kolagenu i ogólny efekt odmłodzenia. W

Wodór molekularny jest silnym antyoksydantem i ma zdolność neutralizacji wolnych rodników tlenowych, co przyczynia się do redukcji stresu oksydacyjnego w skórze. Oczyszczanie wodorowe jest stosowane w celu poprawy ogólnego stanu skóry twarzy, szyi, dekoltu i innych obszarów. Jest szczególnie polecane dla osób z oznakami starzenia się skóry, zmarszczkami, przebarwieniami, trądzikiem, stanami zapalnymi i innymi problemami skórnymi. Zapraszamy do naszego salonu w Gliwicach na zabieg oczyszczania wodorowego!

Oczyszczanie wodorowe z Omega Hydro Peel II

Do oczyszczania wodorowego, które wykonujemy w naszym salonie w Gliwicach, stosujemy innowacyjne urządzenie Omega Hydro Peel II. To nowoczesna technologia hydropeelingu, która wraz z dostarczaniem substancji aktywnych może skutecznie przeciwdziałać wielu problemom skórnym, jednocześnie odżywiając i zwiększając jej elastyczność, co przekłada się na zdrowy wygląd i promienną cerę. Z pomocą głowicy aplikowane są substancje aktywne działające oczyszczająco, nawilżająco i odmładzająco. Dzięki temu urządzeniu zabieg jest szybki i bezbolesny.

Zabieg łączy w sobie, w zależności od wariantu: peeling kawitacyjne, fazę właściwego oczyszczania wodorowego, oczyszczanie kwasowe, elektroporację oraz maskę kremową.

Oczyszczanie twarzy Gliwice – świeższa i zdrowsza skóra od ręki

Efekty po zabiegu: skóra jest gładka, jaśniejsza, ukojona, o miękkiej, matowej powierzchni, ze zwężonymi porami, mniej widocznymi przebarwieniami, stanami zapalnymi i bliznami.

Efekty długoterminowe: wydzielanie sebum ulega regulacji, zmniejsza się skłonność do tworzenia zaskórników, krost i grudek.

Ważne: zabieg można wykonywać przez cały rok.

W Iwona Estetic zabieg ten wykonywany jest u osób, których problemem jest: skóra zanieczyszczona; skóra łojotokowa.

Oczyszczanie wodorowe (Gliwice) – przeciwwskazania:

  • alergie skórne,
  • gorączka,
  • aktywna opryszczka,
  • terapia pochodnymi witaminy A,
  • choroby autoimmunologiczne,
  • uszkodzona skóra twarzy w miejscu planowanego zabiegu,
  • ciąża,
  • choroby nowotworowe.

Oczyszczanie wodorowe – Gliwice – umów się na zabieg już dziś!

Czas: 60-90 min

Cena: 250-400 zł