Masaż Kobido – Gliwice – Iwona Estetic Day SPA

Masaż ujędrniająco-liftingujący, który pozwala uzyskać efekt spłycenia zmarszczek oraz podkreśla rysy twarzy. Masaż zawiera elementy drenażu limfatycznego, co wpływa na redukcję obrzęków i cieni pod oczami. Kombinacja specjalistycznych technik sprawia, że efekt jest długotrwały i naturalny. Zabieg jest w pełni nieinwazyjny i całoroczny. Ponadto jest doskonałą formą profilaktyki anty-aging dla osób w młodszym wieku.

Czym jest masaż Kobido?

Masaż Kobido wywodzi się z tradycyjnych chińskich założeń medycznych. Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu. Po masażu czujemy się odprężeni, uwalniamy ze skóry toksyny, pobudzamy pracę nerwów, skóry i mięśni. Efektem jest więc naturalny lifting. To naturalna metoda, alternatywa dla medycyny estetycznej oraz różnych zabiegów ingerencyjnych jak zastrzyki z kwasu hialuronowego czy botox.

Masaż jest dość złożony i intensywny. Jest to zaawansowana metoda masażu, która obejmuje wiele złożonych technik manualnych. Dzięki temu masaż dociera w głąb skóry i oddziałuje na mięśnie. Masaż jest kombinacją wielu tradycyjnych metod i technik ruchów ręki, a ich główną cechą jest szybkość. Warto jednak nadmienić, że masaż Kobido nie powinien wywoływać bólu, choć szybkie ruchy rąk mogą wywoływać odczucia na granicy bólu. Celem masażu Kobido jest określenie kondycji skóry oraz praca na punktach akupresurowych. Ma to doprowadzić do równowagi w skórze oraz mięśniach twarzy.

Masaż wykonywany z wykorzystaniem technik liftingujących wykonuje się głównie na twarzy, ale można je również zastosować np. na szyi lub dekolcie.

Korzyści masażu Kobido

Masaż Kobido jest powszechnie określany jako niechirurgiczny lifting twarzy. Regularnie wykonywany może doprowadzić do bardzo naturalnego efektu odmłodzenia. Dzięki masażom Kobido możliwe jest:

  • zniwelowanie napięcia mięśniowego i jednocześnie zniwelowanie zmarszczek mimicznych,
  • zmniejszenie oznak starzenia się skóry,
  • odzyskanie młodszego wyglądu twarzy w efekcie głębokiego masażu mięśni,
  • pobudzenie metabolizmu komórkowego, dzięki czemu regeneracja przebiega dużo szybciej.

Zapraszamy na masaż Kobido do naszego salonu w Gliwicach – zapisz się już dziś!

Cena: 60 min – 230 zł