Jesteś tutaj: Strona główna  /  Zabiegi

Zabiegi

ZABIEGI URZĄDZENIEM CRYO T-SHOCK

Jeden zabieg – dwie technologie, kriolipoliza i lifting termiczny dające efekt odmładzania twarzy i ciała, wyszczuplenie przy jednoczesnym ujędrnianiu skóry oraz usuwaniu cellulitu.

ZABIEGI BANKIETOWE

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty zabiegów bankietowych, czyli wyjątkowych pielęgnacje dla skóry, które przynoszą natychmiastowy efekt!

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Zabiegi z medycyny estetycznej wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy. W salonie Estetic Iwona Day Spa wykonujemy większość najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów.

MAKIJAŻ PERMANENTNY

W zależności od potrzeb poprzez mikropigmentację możemy nadać blasku i wyrazistości oczom, zagęścić przerzedzone brwi, skorygować ich kształt, lub też nadać piękny kształt i koloryt ustom.

Refleksologia

REFLEKSOLOGIA

Refleksologia to nauka oparta na wiedzy o układzie nerwowym. Skorzystanie z zabiegu na stopach, dłoniach, twarzy i głowie pozwoli na odczucie ulgi w męczących Cię schorzeniach.

ZABIEGI LASEREM

W Iwona Estetic Day Spa pracujemy przy użyciu najskuteczniejszych laserów medycznych, w tym laserem Vectus. Osobom chcącym trwale pozbyć się niechcianego i nadmiernego owłosienia oferujemy zabiegi depilacji laserowej.

Zapraszamy do gabinetu Iwona Estetic Day Spa.

Iwona Estetic Day Spa

ul. Łabędzka 8a

44-121 Gliwice

+48 500 013 665

+48 660 305 602

kontakt@iwonaestetic.pl

Godziny otwarcia: 

Poniedziałek – piątek – 9:00 – 20:00

Sobota – po wcześniejszej rezerwacji

ŚLEDŹ NAS NA FACEBOOK

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Iwona Estetic Day Spa z siedzibą w Gliwicach, ul. Łabędzka 8a, 44-121 Gliwice.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności*.