Henna brwi – Gliwice – perfekcyjne brwi i rzęsy

Henna brwi lub rzęs to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną podkreślić naturalną oprawę oczu. Przyciemnienie henną wyraźnie podkreśla brwi i rzęsy oraz wzmacnia ich naturalny kolor. To bez wątpienia doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą ograniczyć lub całkowicie zrezygnować z codziennego malowania włosków w łuku brwiowym oraz rzęs. Dzięki zastosowaniu henny i rezygnacji z kosmetyków kolorowych, zdecydowanie skraca się czas wieczornego demakijażu.

W Iwona Estetic Day SPA pracujemy na najwyższej jakości hennie marki Noble Lashes, którą rekomenduje wielu zadowolonych klientów i stylistów. W asortymencie uznanego producenta, można znaleźć wiele odcieni, które pozwalają na mieszanie ich ze sobą, w celu stworzenia najbardziej naturalnego koloru. Ponadto dzięki umiejętnej kontroli czasu barwienia włosków, nasi kosmetolodzy gwarantują naturalny i uzgodniony przed zabiegiem efekt. Oprócz nadania odpowiedniej barwy, styliści Iwona Estetic Day SPA dodatkowo wyregulują kształt brwi, dopasowując go odpowiednio do kształtu twarzy. W naszym gabinecie zależy nam przede wszystkim na tym, aby rezultaty były jak najbardziej naturalne, a nasi klienci zadowoleni.

Stylizacja brwi uwzględniająca zabarwienie włosków znajdujących się w łuku brwiowym oraz rzęs trwa dosyć krótko. Wszystko jest również zależne od rodzaju włosa i jego podatności na koloryzację. Zabieg ten jest bezpieczny dla oczu, a efekty utrzymują się nawet do 6 tygodni. W Iwona Estetic Day SPA wiemy, jak podkreślić piękno Twoich oczu

Henna brwi i rzęs

Zadbana oprawa oczu, w znacznym stopniu podkreśla naszą urodę. Dzięki odpowiednio wyregulowanym i dopasowanym kolorystycznie brwiom, można wymodelować, a nawet odmłodzić rysy twarzy. Warto więc skorzystać z usługi, która w mgnieniu oka daje ten pożądany efekt.
Nadawanie odpowiedniego kształtu brwiom, to wbrew pozorom wielka sztuka i umiejętność, którą nabywa się pod okiem najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Warto więc powierzyć tę czynność doświadczonym stylistom i kosmetologom, którzy posiadają wiedzę na temat dopasowania kształtu brwi do kształtu twarzy. Dodatkowo, zastosowanie henny na brwi lub rzęsy, podkreśli ich naturalny odcień. Hennę trudno zmyć wodą, dlatego też nie rozmazuje się i utrzymuje do ok. 3 tygodni. Ponadto koloryzacja rzęs henną optycznie je zagęszcza. Po wykonanym zabiegu, nie ma przeszkód w korzystaniu z kąpieli, sauny czy ulubionej aktywności fizycznej. Daje to zdecydowaną przewagę nad klasycznymi kosmetykami do makijażu, które mogą “rozpuścić” się pod wpływem ciepła lub potu.

Henna – korzyści:

 • przyciemnienie oprawy oczu,
 • bardziej wyraziste spojrzenie,
 • optycznie powiększenie oka,
 • optyczne zagęszczenie rzęs,
 • nadanie prawidłowego kształtu brwi,
 • wyrównanie nierówności,
 • oszczędność czasu podczas codziennego makijażu.

Henna – przeciwwskazania:

 • choroby oczu, infekcje,
 • soczewki kontaktowe (należy je zdjąć do zabiegu),
 • otwarte rany lub uszkodzenia skóry w miejscu zabiegu,
 • opryszczka,
 • ciąża i okres laktacji,
 • uczulenia na składniki preparatu.

Henna pudrowa – czym się różni od klasycznej?

W przeciwieństwie do klasycznej henny, przygotowanie pudrowego preparatu nie wymaga użycia wody utlenionej, która w szkodliwy sposób wpływa na kondycję brwi. Zabieg łączy w sobie koloryzację z pielęgnacją, dzięki czemu włoski stają się błyszczące i odżywione. Pudrowa stylizacja pozwala również wypełnić ubytki w miejscach, w których brwi są rzadkie, ponieważ barwi także skórę. Warto zaznaczyć, że efekt zabiegu utrzymuje się znacznie dłużej niż w przypadku użycia klasycznego preparatu.

Ceny zabiegów: