Jesteś tutaj: Strona główna  /  Poznaj nas

Poznaj nas

IWONA ESTETIC DAY SPA to harmonia spokoju naturalnego piękna, relaksujących zapachów i dźwięków.

Styl życia WELLNESS to umiejętność odpoczywania i relaksu, odpowiednie odżywianie, regenerujący sen, sprawność fizyczna oraz zarządzanie stresem, a także właściwe relacje międzyludzkie. Dzięki harmonii ciała i umysłu jesteśmy zdrowsi, dłużej utrzymujemy młodość a zabiegi pielęgnacyjne przynoszą lepsze efekty.

Kierując się powyższą filozofią mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do miejsca, które ma na uwadze potrzeby Klientów. Wprowadzając wciąż nowe zabiegi, urządzenia oraz usługi, zawsze dokładamy staranności, co do ich wyboru pod względem bezpieczeństwa oraz efektywności zabiegów.

Zawód kosmetyczki jest mi bliski od ponad 20 lat. Swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności pogłębiałam podczas licznych szkoleń, kursów oraz treningów w Polsce i poza jej granicami. Najwięcej jednak dał mi bez wątpienia bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem, który uczył, doświadczał i mobilizował. Ta mobilizacja to dzisiejszy wizerunek stworzonej przeze mnie FIRMY, której jestem gwarancją jakości oferowanych usług.

Pragnę każdego z Państwa zaprosić do skorzystania z szerokiej gamy usług, wierząc, że pobyt w moim DAY SPA będzie początkiem dobrego samopoczucia, którego konsekwencją będzie zdrowszy, młody wygląd, pogłębiony odpowiednio skomponowanymi zabiegami dopasowanymi do aktualnych potrzeb Klienta.

Iwona Klik

Iwona Estetic Gliwice

Zapraszamy do gabinetu Iwona Estetic Day Spa.

Iwona Estetic Day Spa

ul. Łabędzka 8a

44-121 Gliwice

+48 500 013 665 lub 660 305 602 

kontakt@iwonaestetic.pl

Godziny otwarcia: 

Poniedziałek – piątek – 9:00 – 20:00

Sobota – po wcześniejszej rezerwacji

ŚLEDŹ NAS NA FACEBOOK

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Iwona Estetic Day Spa z siedzibą w Gliwicach, ul. Dolnych Wałów 8, 44-100 Gliwice.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności*.