Jesteś tutaj: Strona główna  /  Voucher Podarunkowy

Voucher Podarunkowy

Zapraszamy do zakupu voucherów podarunkowych w Salonie Iwona Estetic Day Spa w formie ekskluzywnych imiennych zaproszeń. Mogą one stanowić formę podziękowania, motywacji dla pracowników, współpracowników, partnerów biznesowych, prezentów świątecznych lub dla osób obchodzących urodziny, imieniny oraz rocznice ślubu.

W Salonie Iwona Estetic Day Spa można zakupić Voucher z pełnego zakresu usług, jakie oferujemy. Voucher może być przygotowany w różnych wariantach np:

 • Wartościowego na ustaloną kwotę
 • Na indywidualny zabieg dla osoby lub osób obdarowanych.
 • Karnetu na serię skomponowanych zabiegów

Zakup voucherów może być dla Pań, Panów, ale również dla Par, oferujemy bowiem szeroki zakres usług Day Spa dla dwojga, które mogą być wzbogacone o aromatyczną kąpiel z hydromasażem i koloroterapią.

Voucher upominkowy można zakupić osobiście w salonie plącąc gotówką, kartą płatniczą lub zamówić telefonicznie, mailowo na adres iwonaestetic@gmail.com. Voucher również wysyłamy listem poleconym na wskazany adres najpóźniej następnego dnia roboczego od zaksięgowania pieniędzy na koncie, a termin dostarczenia będzie uzależniony od Poczty Polskiej. Opłata za przesłanie Bonu pocztą wynosi 15 zł. Przy bonach o wartości powyżej 400 zł wysyłka jest bezpłatna
Voucher  w przypadku wysyłki na wskazany adres płatny na konto bankowe nr 84 1160 2202 0000 0002 4125 5073. Dla Firm wystawiamy również faktury VAT.

Zasady korzystania z Vouchera podarunkowego:

 1. Realizacja Vouchera tylko w Gabinetach Iwona Estetic Day Spa w Gliwicach przy Dolnych Wałów 8 po uprzednim ustaleniu wizyty telefonicznie i informacji, że formą płatności za zabieg będzie voucher podarunkowy.
 2. Voucher jest ważny do 90 dni od daty wystawienia i ustalany jest podczas jego zakupu.
 3. Voucher może zostać wystawiony na określoną osobę lub na okaziciela. Wybrany zabieg zostanie wykonany po okazaniu Vouchera.
 4. Istnieje możliwość wykonania zabiegu droższego niż wartość Vouchera, w takim przypadku osoba obdarowana dopłaca różnicę między wartością Vouchera a ceną wybranego zabiegu.
 5. W przypadku wybrania zabiegu tańszego niż wartość Vouchera – Salon nie zwraca różnicy między wartością Vouchera a wykonanym zabiegiem, dlatego też zaleca się wykorzystanie całej wartości Vouchera nawet przy okazji kilku wizyt w Salonie.
 6. Jeżeli voucher obejmuje zabiegi, które z powodu istnienia przeciwwskazań nie mogą być wykowane u osoby obdarowanej istnieje możliwości ich zamiany na inne o tej samej lub podobnej wartości.
 7. Voucher upoważnia do skorzystania z usługi w Salonie zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego bonu.
Voucher podarunkowy Iwona Estetic Day Spa
Voucher podarunkowy Iwona Estetic Day Spa

Zapraszamy do gabinetu Iwona Estetic Day Spa.

Iwona Estetic Day Spa

ul. Dolnych Wałów 8

44-100 Gliwice

+48 500 013 665

kontakt@iwonaestetic.pl

Godziny otwarcia: 

Poniedziałek – piątek – 9:00 – 20:00

Sobota – po wcześniejszej rezerwacji

ŚLEDŹ NAS NA FACEBOOK

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Iwona Estetic Day Spa z siedzibą w Gliwicach, ul. Dolnych Wałów 8, 44-100 Gliwice.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności*.