Jesteś tutaj: Strona główna  /  Zabiegi

Zabiegi

ZABIEGI URZĘDZENIEM CRYO T-SHOCK

Jeden zabieg – dwie technologie, kriolipoliza i lifting termiczny dające efekt odmładzania twarzy i ciała, wyszczuplenie przy jednoczesnym ujędrnianiu skóry oraz usuwaniu cellulitu.

KOSMETOLOGIA

Oferujemy zabiegi z zakresu kosmetologii, aby pomóc utrzymać młody i piękny wygląd, bez względu na to ile mamy lat. Zadbana cera jest gwarancją sukcesu, oraz odzwierciedleniem dobrego samopoczucia.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Zabiegi z medycyny estetycznej wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy. W salonie Estetic Iwona Day Spa wykonujemy większość najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów.

Cryo T-Shock zabiegi urządzeniem

MAKIJAŻ PERMANENTNY

W zależności od potrzeb poprzez mikropigmentację możemy nadać blasku i wyrazistości oczom, zagęścić przerzedzone brwi, skorygować ich kształt, lub też nadać piękny kształt i koloryt ustom.

MAKIJAŻ PERMANENTNY

W zależności od potrzeb poprzez mikropigmentację możemy nadać blasku i wyrazistości oczom, zagęścić przerzedzone brwi, skorygować ich kształt, lub też nadać piękny kształt i koloryt ustom.

CHIRURGIA PLASTYCZNA

Konsultacje i porady w zakresie leczenia zmian skórnych. Profesjonalne usuwanie zmian skórnych w znieczuleniu miejscowym w cenie zabiegu. Zabieg możliwy już przy pierwszej wizycie.

Refleksologia

REFLEKSOLOGIA

Refleksologia to nauka oparta na wiedzy o układzie nerwowym. Skorzystanie z zabiegu na stopach, dłoniach, twarzy i głowie pozwoli na odczucie ulgi w męczących cie schorzeniach.

ZABIEGI LASEREM

W Iwona Estetic Day Spa pracujemy przy użyciu najskuteczniejszych laserów medycznych. Osobom chcącym trwale pozbyć się niechcianego i nadmiernego owłosienia oferujemy zabiegi depilacji laserowej.

SALON FRYZJERSKI I SPA DLA WŁOSÓW

Odpowiednio dobrana fryzura to droga do zachwycającego wyglądu. Dzięki specjalistom Iwona Estetic Day Spa zmienisz swój wizerunek, odmłodzisz się o kilka lat lub po prostu odświeżysz swoją ulubioną fryzurę.

Zapraszamy do gabinetu Iwona Estetic Day Spa.

Iwona Estetic Day Spa

ul. Dolnych Wałów 8

44-100 Gliwice

+48 500 013 665

kontakt@iwonaestetic.pl

Godziny otwarcia: 

Poniedziałek – piątek – 9:00 – 20:00

Sobota – po wcześniejszej rezerwacji

ŚLEDŹ NAS NA FACEBOOK

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Iwona Estetic Day Spa z siedzibą w Gliwicach, ul. Dolnych Wałów 8, 44-100 Gliwice.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności*.