Jesteś tutaj: Strona główna  /  Zabiegi  /  Spa i masaże

Odnowa Biologiczna

PARTNER IWONA ESTETIC DAY SPA

MASAŻE – Gliwice

Masaże były stosowane od wieków jako forma leczenia i promowania dobrego samopoczucia. Jeśli chcesz zadbać nie tylko o swoje zdrowie, ale też o znacznie lepsze nastawienie oraz poprawić jakość swojej skóry, zapraszamy na masaże w Gliwicach w salonie Iwona Estetic Day SPA.

Masaże wykonuje się w celu rozładowania stresu i napięcia w organizmie, a także poprawy krążenia i elastyczności skóry. W naszym SPA prezentujemy masaże na rozmaite partie ciała, dzięki czemu każdy znajdzie tutaj odpowiedź na swoje potrzeby.

Terapia masażem to świetny sposób na odstresowanie się po wydarzeniach dnia, uwolnienie toksyn z mięśni oraz poprawę ukrwienia i elastyczności. Masaż może pomóc lepiej przespać noc, zmniejszyć ból pleców lub szyi, a nawet zmniejszyć niepokój.

 

MASAŻ TWARZY KOBIDO

Kobido, poprzez swoją złożoność i intensywność technik, działa na głębszych warstwach skóry i mięśni. To najbardziej zaawansowana technicznie forma japońskiego masażu twarzy — można powiedzieć, że Kobido ma największą liczbę i najbardziej złożony zestaw technik manualnych. Masaż uaktywnia nerwy twarzy, a tym samym zwiększa przepływ Qi (energia) na twarzy, co prowadzi do naturalnego efektu liftingu.

MASAŻ KAMIENIAMI

Masaż kamieniami to szerokie spektrum działania. Wykazuje dobroczynny wpływ na skórę, tkankę mięśniową, układ krążenia i limfatyczny oraz układ nerwowy. Poddając się masażowi kamieniami, można liczyć na: – poprawę odżywienia skórnego, – zwiększenie elastyczności i jędrności skóry, – poprawę zdolności mięśni do wysiłku, – przyspieszenie regeneracji mięśni po aktywności fizycznej, – poprawę funkcjonowania układ krążenia, – zmniejszenie obrzęków, – złagodzenie skutków i objawów stresu, – pełen relaks i odprężenie. Sam zabieg, w połączeniu z olejkami eterycznymi oraz przyjemną muzyką wpływa na zmniejszenie napięcia nerwowego. Po zabiegu klient wychodzi wypoczęty i w doskonałym nastroju.

MASAŻ KLASYCZNY

Masaż Klasyczny to najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy i intensywności może być traktowany, jako leczniczy, relaksacyjny, pobudzający. Masaż klasyczny ma na celu poprawienie psychicznego stanu klienta. Może być wykonywany jako zabieg całościowy lub częściowy.

MASAŻ RELAKSACYJNY

Łączy zalety masażu klasycznego i energetycznego. Masaż wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na ciele. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, podnosi witalność. Ponadto odżywia skórę, usuwa toksyny, usprawnia obieg krwi oraz przyczynia się do całkowitego odprężenie mięśni i ukojenia nerwów.

MASAŻ LOMI LOMI

Masaż Lomi Lomi wywodzi się z Hawajów i od wieków służył uzdrowieniu i oczyszczeniu. Masaż ten obejmuje całe ciało (poza sferami intymnymi), a wykonuje się go głównie przedramionami. Długie, płynne i taneczne ruchy masażysty, sprawiają, że masowana osoba doświadcza głębokiej relaksacji a po sesji czuje się naenergetyzowana.

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Drenaż limfatyczny jest specjalistyczną formą terapii, która stosowana jest w przebiegu obrzęków limfatycznych, jak również w przypadku obrzęku pourazowego lub jako forma odnowy biologicznej w wersji kosmetycznej.

MASAŻ POWIĘZIOWY

Masaż powięziowy to skuteczny sposób na redukcję przewlekłych bólów spowodowanych napięciami mięśniowymi czy dysfunkcją powięzi. Pozwala odczuć ulgę już po pierwszym zabiegu. W trakcie terapii znajdowane i opracowywane są, tzw. punkty spustowe, czyli punkty bólu maksymalnego. Każdy z nas potrzebuje indywidualnie dobranej terapii, dlatego też mamy dla Państwa w ofercie aż trzy opcje czasowe.

MASAŻ CZEKOLADĄ

Forma masażu relaksacyjnego wzbogacona aromatem płynnej czekolady. Pozwala na pełne odprężenie, a także odżywia skórę całego ciała.

MASAŻ CIAŁA ŚWIECĄ

Masaż świecą to naturalny sposób na odprężenie. Powolne i łagodne ruchy, w połączeniu z ciepłą powłoką płynnego wosku, sprzyjają rozluźnieniu mięśnia, a także ukojeniu nerwów. Jedwabista powłoczka, jaką pozostawia wosk na ciele, daje efekt kompleksowego nawilżenia tkanek oraz odczucie zauważalnie gładkiej skóry.

MASAŻ EXPERIENCE TOUCH BY BABOR

Wyjątkowy zabieg wykonywany na bazie specjalnej linii pielęgnacyjnej. Masaż pozwala uzyskać głębokie odprężenie, równocześnie daje efekt redukcji napięć mięśniowych, ponadto przywraca wewnętrzną energię, ujędrnia i wygładza skórę. Szczególną uwagę należy zwrócić na wzbogacenie masażu RYTUAŁEM POWITALNYM, który pozwala na odświeżenie dłoni i stóp oraz RYTUAŁEM POŻEGNALNYM, czyli relaksującą stymulacją punktów akupresyjnych w obszarze karku i głowy. Kosmetyki aplikowane są techniką CARING JOURNEY, naśladującą napływające morskie fale.

 

MODELOWANIE SYLWETKI*

MASAŻ IZOMETRYCZNY

Połączenie aktywnego napięcia mięśni oraz silnego bodźca w postaci masażu. Zwiększa siłę i masę mięśniową, w konsekwencji redukując tkankę tłuszczową.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Niezawodny, manualny sposób redukcji cellulitu, stymulujący tkankę poprzez silny bodziec podciśnieniowy, wzbogacony efektem drenującym.

CRYO T-SHOCK

Zabieg wykorzystuje procesy termokinetyczne, zwiększa produkcję kolagenu w skórze, dając efekt ujędrnienia, który utrzymuje się również po zakończonej terapii.

FALA RADIOWA FOCUS TALUS

Pozwala odbudować włókna kolagenowe, elektem są ujędrnianie tkanek, eliminacja cellulitu i tkanki tłuszczowej.

BANDAŻE AROSHA EXPERT

Terapia okluzyjna bandażami dobrana do konkretnego problemu.

*cena w pakiecie zawiera korzystny rabat. Istnieje opcja bezpłatnej konsultacji.

 

SPA Gliwice – Iwona Estetic Day SPA – DLA 1 LUB 2 OSÓB

Chcesz poprawić nie tylko swoje samopoczucie, ale też wygląd? Skorzystaj z szerokiej oferty zabiegów SPA w naszym salonie w Gliwicach. Wygładzające peelingi, rytuał sauny połączony z masażem, relaksujące kąpiele – zachęcamy do wyjątkowo błogiego relaksu w pojedynkę lub z bliską osobą. Po seansach w naszym salonie będziesz wypoczęta/y i pełna/pełen energii!

Harmonia Zmysłów

Zabieg obejmuje:

 • Cukrowo-solny peeling całego ciała.
 • Masaż relaksacyjny całego ciała na neutralnym ciepłym olejku.

PEELING CAŁEGO CIAŁA BY BABOR

 • Peeling całego ciała wykonywany na bazie wybranego preparatu: ciepłego maku lub delikatnej enzymatycznej pianki.

PEELING CIAŁA CUKROWY/SOLNY/KAWOWY

 • Peeling całego ciała owocowym peelingiem cukrowym, solnym lub kawowym.

MOC OCEANU BY BABOR

 • Peeling ciała Oil To Foam wykonany ciepłymi szczotkami, połączony z masażem Experience Touch na olejku BABOR.

MOC OCEANU MOMENTS SPA EXTRA BY BABOR

 • Peeling ciała Oil To Foam wykonany ciepłymi szczotkami, połączony z masażem Experience Touch na olejku BABOR Shaping lub Energizing.
 • Masaż twarzy Eflorage na kremomasce Cleanformance.

MOC ZIEMI BY BABOR

 • Peeling ciała szczotką na kremie z wykorzystaniem ziaren maku w ciepłym kokonie, połączony z masażem Experience Touch na olejku BABOR Shaping lub Energizing.

MOC ZIEMI MOMENTS SPA EXTRA BY BABOR

 • Peeling ciała szczotką na kremie z wykorzystaniem ziaren maku w ciepłym kokonie, połączony z masażem Experience Touch na olejku BABOR Shaping lub Energizing.
 • Masaż twarzy Eflorage na kremomasce Cleanformance.

SŁODKA MOCCKA

Zabieg relaksacyjny składający się z peelingu kawowego oraz masażu ciała czekoladą.

 

OFERTA SPA&WELLNESS

 

SAUNA&MASSAGE

YOUR PERFECT APPEARANCE

Zabieg łączący w sobie elementy rytuału sauny, suchego szczotkowania, a także masażu ujędrniającego: Izometrycznego lub Antycellulitowego: Bańką Chińską, wykonywanego na olejku cytrusowym. Możliwa opcja z Drenażem Limfatycznym.

YOUR HEALTHY BLUSHES/ WERSJA INTENSE

Zabieg łączący w sobie elementy rytuału sauny oraz masażu twarzy dobranego do potrzeb klienta: Kobido/kamieniem Gua-Sha/Drenaż Limfatyczny. Wersja intense wzbogacona jest o maseczkę.

YOUR RELAKS ZONE

Zabieg łączący w sobie elementy rytuału sauny oraz masażu relaksacyjnego, wykorzystującego łagodzące olejki eteryczne: lawendowy lub jodłowy.

YOUR WAY TO WEEL- BEAING

Zabieg łączący w sobie elementy rytuału sauny oraz masażu klasycznego. Wykorzystuje naturalne właściwości olejków o szerokim spektrum działania.

 

BATH&MASSAGE

BEAUTY BATH

Połączenie aromatycznej kąpieli, kosmetologicznego masażu twarzy oraz skrupulatnie dobranej maseczki.

ENERGIZED BATH

Połącznie pobudzającego masażu pleców z cytrusową kąpielą odżywczą, która doda Ci energii. Możliwa dodatkowa opcja z wykorzystaniem oliwki magnezowej.

RELAKS BATH

Zabieg łączący w sobie elementy kojącej kąpieli w intensywnie ciepłej wodzie oraz masażu relaksacyjnego. Podczas zabiegu podawana jest zielona lub biała herbata.

MILKY BATH

Kozie Mleko. Nasze Day Spa oferuje niezwykłą kąpiel w mleku w połączeniu z masażem oraz maską na ciało, zawierająca kosmetyki wzbogacone o składniki koziego mleka.

Kąpiel 30 min lub Sauna 1h do zabiegu + 100zł

CENNIK

Możliwość tworzenia i zmian indywidualnego rytuału SPA według potrzeb.

*W cenie SPA dla 2 osób drobny poczęstunek.

Podanie cateringu z wybranej przez klienta restauracji w cenie 50 zł.

Zapraszamy do gabinetu Iwona Estetic Day Spa.

Iwona Estetic Day Spa

ul. Łabędzka 8a

44-121 Gliwice

+48 500 013 665

+48 660 305 602

kontakt@iwonaestetic.pl

Godziny otwarcia: 

Poniedziałek – piątek – 9:00 – 20:00

Sobota – po wcześniejszej rezerwacji

ŚLEDŹ NAS NA FACEBOOK

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Iwona Estetic Day Spa z siedzibą w Gliwicach, ul. Łabędzka 8a, 44-121 Gliwice.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności*.