Zabieg pielęgnacyjny na twarz Gliwice

Twarz jest naszą wizytówką, dlatego warto zadbać o jej wygląd i stan. Kluczowa jest odpowiednio dobrana pielęgnacja do typu cery, zabiegi różnią się bowiem od rodzajów skóry i problemów, z którymi każdy z nich się zmaga. Cera naczynkowa, sucha lub tłusta, a może widoczne zmęczenie albo brak połysku? Dobierz dla siebie odpowiedni rodzaj pielęgnacji, korzystając z naszych zabiegów i kuracji.

Zabieg na twarz Geneo

Zabieg Geneo to aż trzy kuracje w jednej: dają efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry. Podczas pielęgnacji wykorzystujemy specjalną głowicę, która w kontakcie z odpowiednim koktajlem powoduje wytworzenie dwutlenku węgla, ten natomiast powoduje niedotlenienie obszaru zabiegowego. Wówczas nasz organizm poprzez krew dostarcza w to miejsce dużo tlenu. Dochodzi jednocześnie do rozszerzenia naczyń krwionośnych, dzięki czemu koktajl może wniknąć głęboko w głąb skóry, czyniąc ją promienną i gładką.

Pielęgnacja cery suchej Babor

Cera sucha wymaga ogromnego nawilżenia. Pomóc w tym może jej zabieg Moisturizing, który nawilża skórę błyskawicznie i długotrwale. Oferujemy również nawilżająco-dotleniającą kurację Blue Lagune, którą stosujemy z pomocą maski algowej oraz czterech ampułek.

Pielęgnacja cery wrażliwej i naczynkowej Babor

Wrażliwa i naczynkowa cera potrzebuje przede wszystkim złagodzenia i ochrony. Dzięki kuracji Calmig podrażnienia ulegają redukcji, a skóra może zaznać wyczekiwanego ukojenia. Zabieg Stop Stress przywraca natomiast równowagę i wzmacnia skórną barierę obronną.

Pielęgnacja cery mieszanej i tłustej Babor

Tego typu cera często związana jest z efektem świecenia się skóry. Właśnie dlatego warto poddać się kuracji Balancing, dzięki której skóra odzyskuje równowagę poprzez zastosowanie kompleksu nawilżająco-matującego.

Pielęgnacja cery wymagającej regeneracji Babor

Nasze zmęczenie widoczne jest również na skórze twarzy, dlatego dobrze jest zadbać o jej regenerację. Polecamy zabieg Doctor Babor Retinew A16, który można stosować bez względu na porę roku. Nie tylko poprawia elastyczność skóry, ale też wspiera jej odbudowę, przywracając promienny, delikatny wygląd. Wszystko to dzięki innowacyjnemu składnikowi Retinew A16 – jego efektywność jest aż 16-krotnie większa od retinolu! Prócz tego zabiegu w naszej ofercie dostępne są również inne kuracje, takie jak Vitalizing, Mimical Control oraz Doctor Babor Collagen Booster + Biomatrix.

Infuzja tlenowa

Efektywne odmłodzenie skóry polegające na użyciu tlenu pod ciśnieniem, który dostarcza w głąb skóry aktywne składniki z serum.

 

W naszej ofercie znajdują się jeszcze takie zabiegi jak:

  • zabieg bankietowy
  • zabieg rozjaśniający
  • zabieg anti-age

Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami!