Zabieg pielęgnacyjny ciała Gliwice

Nasze ciało jest nieustannie wystawiane na wszelkiego rodzaju bóle, podrażnienia i przeciążenia, dlatego konieczna jest odpowiednia nad nim opieka. Pielęgnacja ciała nie tylko poprawia jakość skóry i redukuje różne dolegliwości, takie jak cellulit, napięcie mięśniowe czy zmarszczki, ale pomaga również w utrzymaniu zdrowia i prawidłowej równowagi. Nasze zabiegi pielęgnacyjne pomogą Ci zadbać o ciało oraz sprawią, że odprężysz się i zrelaksujesz.

Masaż bańką chińską

Masaż bańką to stosowana od tysięcy lat metoda lecznicza. Wcześniej istniała tylko szklana wersja bańki, teraz natomiast tworzy się ją również z gumy lub silikonu, dzięki czemu łatwiej można przesuwać nią po ciele. Bańka przysysa się do skóry dzięki wytworzonemu podciśnieniu. Dociera w ten sposób do głębiej położonych tkanek, dotleniając skórę i poprawiając krążenie oraz przepływ limfy. Efektem jest redukcja cellulitu, oczyszczenie organizmu z toksyn, a także poprawa elastyczności skóry. Dodatkowo zmniejsza się ból mięśni, ciało zaś pozostaje przyjemnie odprężone.

Fala radiowa Focus Talus

Focus RF Talus można zaliczyć do jednej z najnowocześniejszych nieinwazyjnych metod liftingu i modelowania ciała. Wykorzystuje innowacyjną technologię fal radiowych, które emituje specjalna głowica do masażu. Fale działają na skórę właściwą i tkankę podskórną, pobudzając naturalną produkcję kolagenu poprzez wibracje RF o niskiej częstotliwości. Skutkuje to odmłodzeniem skóry, redukcją cellulitu oraz wyszczupleniem sylwetki. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, a sam zabieg wyjątkowo relaksuje ciało.

Bandaże Arosha

Zabieg bandażami Arosha służy przede wszystkim do walki z wiotkością skóry, cellulitem oraz redukcją zastojów wodnych i obrzęków. Polega na owinięciu ciała delikatnymi, bawełnianymi bandażami, które są nasączone składnikami aktywnymi. Skutecznie przenikają w głąb skóry, pobudzając naturalny drenaż limfatyczny, co pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu. Rytuał Arosha ułatwia odchudzanie brzucha, niweluje ulokowaną miejscowo tkankę tłuszczową, a także wyszczupla uda i podnosi pośladki. Działa kojąco na skórę, która staje się nawilżona i jędrna.

Cryo T-Shock

Cryo T-Shock to nowoczesne, innowacyjne urządzenie, które w swoim działaniu wykorzystuje dwie technologie – lifting termiczny oraz kriolipolizę. Wysokie i niskie temperatury powodują reakcję szoku termicznego, dzięki czemu przyspieszona zostaje aktywność komórkowa całego ciała. To prowadzi do zmniejszania objętości komórek przy jednoczesnym wzroście produkcji kolagenu. Dzięki temu skóra staje się ujędrniona i odmłodzona, znikają obrzęki i ból, a ciało pozostaje odprężone.

Infuzja tlenowa

Efektywne odmłodzenie skóry polegające na użyciu tlenu pod ciśnieniem, który dostarcza w głąb skóry aktywne składniki z serum.

Połączenie peelingu z masażem, czyli zabiegi SPA:

  • Harmonia Zmysłów – cukrowo-solny peeling ciała wraz z masażem relaksacyjnym.
  • Peeling całego ciała by Babor – wykonywany na bazie ciepłego maku lub enzymatycznej pianki.
  • Moc Oceanu by Babor – wykonywany ciepłymi szczotkami w połączeniu z masażem na olejku Babor.
  • Moc Oceanu Moments SPA Extra by Babor – wykonywany ciepłymi szczotkami w połączeniu z masażem na olejku Babor Shaping lub Energizing oraz masażem twarzy na kremomasce Cleanformance.
  • Moc Ziemi by Babor – peeling ciała przy użyciu szczotki na kremie, wykorzystujący ziarna maku w ciepłym kokonie; łączy się z masażem na olejku BABOR Shaping lub Energizing.
  • Moc Ziemi Moments SPA Extra by Babor – peeling ciała przy użyciu szczotki na kremie, wykorzystujący ziarna maku w ciepłym kokonie; łączy się z masażem na olejku BABOR Shaping lub Energizing oraz z masażem twarzy na kremomasce Cleanformance.
  • Słodka Moccka – peeling kawowy wraz z masażem ciała czekoladą.