Zabieg liftingujący Gliwice

Zmarszczki i opadające fałdy skóry to nieodłączny element starzenia się, wpisany w życie każdego człowieka. Można jednak spowolnić jego działanie, stosując odpowiednie metody poprawiające wygląd. Niezawodnym sposobem jest zabieg liftingujący, który stosuje się najczęściej na twarzy, ale też szyi, biuście bądź brzuchu. Polega on na zredukowaniu głębokich zmarszczek i poprawie jakości oraz napięcia skóry. Lifting pomoże każdemu, kto pragnie poczuć się młodziej i pewniej siebie.

Cryo T-Shock

Cryo T-Shock to innowacyjne urządzenie, które gwarantuje skuteczność zabiegu i długotrwały efekt. Działanie z jego użyciem polega na termicznym zszokowaniu komórek tłuszczowych poprzez stosowanie naprzemiennie fazy ciepła i zimna o zróżnicowanej częstotliwości. W ten sposób komórki zmniejszają swoją objętość, co wzmaga produkcję kolagenu. Skóra zostaje odmłodzona i ujędrniona, poprawia się również jej napięcie, a co za tym idzie, zmarszczki stają się mniej widoczne. Dodatkową zaletą zabiegu jest rozluźnienie mięśni i poprawa samopoczucia.

HSR LIFTING EXTRA FIRMING

Wielowymiarowy efekt liftingu można uzyskać dzięki ekskluzywnemu zabiegowi odmładzającemu przy pomocy odpowiednich kosmetyków. Dzięki tak intensywnie liftingującej pielęgnacji można dotrzeć do wszystkich rodzajów zmarszczek: liniowych, mimicznych, grawitacyjnych czy tych wynikających z przesuszenia. Podczas zabiegu podawana jest dodatkowo specjalistyczna maska z kolagenem i kofeiną, która unosi podbródek.

REVERSIVE

Zabieg ten składa się z pielęgnacji anti-aging oraz pielęgnacji domowej. Masaż twarzy nie tylko odpręża mięśnie i skórę, ale też ma działanie liftingujące. Połączony jest z masażem ust oraz odprężającą pielęgnacją dłoni. Dodatkowym elementem zabiegu jest trening relaksacyjny, wykorzystywany podczas oddziaływania maski. Efekt liftingu i spłycenie głębokości zmarszczek są widoczne natychmiast. Skóra staje się promienna, jędrna i gładka, a napięcie mięśni ramion i karku wyraźnie ulega zmniejszeniu.

SEA CREATION

Zabieg Sea Creation najpierw odbywa się w gabinecie, a później przechodzi w dwutygodniową pielęgnację domową. To niesamowita, spektakularna pielęgnacja odmładzająca, którą przeprowadza się na bazie substancji czynnych pochodzących prosto z dna oceanu, pozyskiwanych dzięki najnowszej technologii. Efekt rozświetlenia i ujędrnienia widoczny jest natychmiastowo i ma działanie długotrwałe. Skóra ulega dodatkowo stymulacji dzięki specjalnie opracowanemu masażowi.

Pozostałe zabiegi: