Jesteś tutaj: Strona główna  /  Zabiegi  /  Salon fryzjerski i spa dla włosów

Salon fryzjerski i spa dla włosów

PARTNER IWONA ESTETIC DAY SPA

nashi

Pragniemy aby każda wizyta w naszym salonie Iwona Estetic Day Spa była dla Ciebie wyjątkowym przeżyciem. Stale podnosimy jakość naszych usług tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy klient naszego salonu traktowany jest indywidualnie i wyjątkowo. Koloryzacje i stylizacje dobierzemy zgodnie z Twoim typem urody i gustem.

Świadczymy usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie przy bardzo konkurencyjnych cenach, dbając jednocześnie o pełne zadowolenie klienta ze świadczonej usługi. Poświęcamy klientom dużo czasu na rozmowę, służymy pomocą dotyczącą pielęgnacji włosów, ale również wizażu i stylizacji. Zaufaj naszym fryzjerom, a wydobędziemy naturalne piękno, jakie tkwi w tobie. Nie eksperymentuj z włosami, oddaj je w ręce profesjonalistów z salonu fryzjerskiego Iwona Estetic Day Spa.

CENNIK SALON FRYZJERSKI I SPA DLA WŁOSÓW

Zapraszamy do gabinetu Iwona Estetic Day Spa.

Iwona Estetic Day Spa

ul. Dolnych Wałów 8

44-100 Gliwice

+48 500 013 665

kontakt@iwonaestetic.pl

Godziny otwarcia: 

Poniedziałek – piątek – 9:00 – 20:00

Sobota – po wcześniejszej rezerwacji

ŚLEDŹ NAS NA FACEBOOK

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Iwona Estetic Day Spa z siedzibą w Gliwicach, ul. Dolnych Wałów 8, 44-100 Gliwice.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności*.