Jesteś tutaj: Strona główna  /  Zabiegi  /  Zabiegi laserowe

Zabiegi laserowe-Hi Tech

SonoQueen HIFU

Urządzenie najnowszej generacji w technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) do bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Plazma IQ

Plazma IQ – inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek, pozwalające uzyskać efekt już od pierwszego zabiegu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Laser VECTUS

Laser VECTUS to certyfikowany przez organizacje FDA (Food and Drug Administration) laser diodowy służący do usuwania owłosienia przy użyciu światła.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Laser Alma Harmony XL PRO

Alma Harmony XL PRO to innowacyjna, wszechstronna platforma laserowa, która umożliwia wykonywanie różnego rodzaju zabiegów, stanowiących odpowiedź na większość problemów estetycznych i dermatologicznych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zapraszamy do gabinetu Iwona Estetic Day Spa.

Iwona Estetic Day Spa

ul. Łabędzka 8a

44-121 Gliwice

+48 500 013 665

+48 660 305 602

kontakt@iwonaestetic.pl

Godziny otwarcia: 

Poniedziałek – piątek – 9:00 – 20:00

Sobota – po wcześniejszej rezerwacji

ŚLEDŹ NAS NA FACEBOOK

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Iwona Estetic Day Spa z siedzibą w Gliwicach, ul. Łabędzka 8a, 44-121 Gliwice.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności*.